Teilnehmer

TEILNEHMERLISTE / DEELNEMERSLIJST


Schlittenhunderennen / Sledehondenrace

reinrassiger nordischer Schlittenhunde / raszuivere sledehonden


„De Witte Stein“ am 02.-03. Nov. 2019

Hier erhaltet Ihr einen Überblick über die bisher für unser Rennen gemeldeten Teilnehmer.

Achtung! Diese Liste ist nicht die Starterliste. Nur wer bis zum 25.10.2019 die Anmeldegebühr entrichtet, wird in die Starterliste aufgenommen.

Hier een overzicht van de tot nu toe aangemelde deelnemers voor onze wedstrijd.

Let op! Dit is niet de startlijst. 

Alleen degene die het inschrijvingsgeld betaald hebben voor 25-10-2019 worden opgenomen op de startlijst.



Stand: 18.10.2019

Name

SH

KLASSE / klasse DS1 RR1

Silke Dreyer



Stefan Bergmann



Arno van Zoggel

Lizzy Stevens

Huibert van de Merwe

Axel Kock

Oliver Dumolin

Mareike Spira

Dennis Kopatz

Alexej Minin

Veronique Boeckx

Birgit Koch

Maria Paula Rojas

Patrick Seiffart


AM, GR, SAM

KLASSE / klasse DS1, RR2

Peter Wouters



Aurore Dumont



Anna Zijlstra

Jennifer Decolon

Michelle de Wilde


SH

KLASSE / klasse DS2, RR1

Silke Baumann



Klaus Dreyer

Anja Hauers

Maureen Debarsy

Arno van Zoggel

Lizzy Stevens

Iwan Pas



Jan-Jacob Schotsman

Verena Erbers

Angelique van de Merwe

Jonny Hilgen

Birgit Passmann

Christel Michiels

Peter Hoffmann

Wilfried Berns

Stefanie Hinrichs

Sonny Ackx

Maria Paula Rojas

Martin Weber

Mario Görtz


AM, GR, SAM

KLASSE / klasse DS2, RR2

Alex Kuijpers



Thomas Preuß



Daniel Dumont

Angelique Machielsen

Larissa Vanhercke

Ab Boogards

Robert Zwankhuizen

Brendo te Boekhorst

Michelle de Wilde


SH

KLASSE / klasse C, RR1

Dirk Berzbach



Miranda Coenen

Bart van den Herik



Dilan Bihain

Mariëtte Kerkhof

Petra Bergmann

Jonny Hilgen

Mike Verdoot

Monique Spruit Geraets

Klaas-Willem Hut

Henk-Jan De Vos

Aurore Dumont

Ferry Dalmaijer

Kiara Rübenkamp

Andreas Kröll

Mario Görtz


AM, GR, SAM

KLASSE / klasse C, RR2

Tom Rooms







SH

KLASSE / klasse B, RR1

Heiko Schweim



Jens Einolf



Mareike Spira

Hub Steijns

Eike Krogmann

Jan van Lent

Oliver Becker

Daniel Löschner

Nicolette Bazuin-Herrewijn


AM, GR, SAM

KLASSE / klasse B, RR2

Jonathan Benois







SH

KLASSE / klasse A, RR1

Alex de Fouw



Thijs Dejager



Erwin van Erp

Andre Koch

Oliver Becker

Theo Smedts

Franky de Backer

Iris Mauderer


AM, GR, SAM

KLASSE / klasse A, RR2








SH

KLASSE / klasse O, RR1

Menno van Keulen







AM, GR, SAM

KLASSE / klasse O, RR2









Run for Fun

Eike Krogmann



Aurore Dumont



Patrick Schollaert

Priscilla van den Berg

Sonny Ackx

Ferry Dalmaijer